Mareček Bohumil (Praha 1884 - 1962 Praha)
Krajina, signováno a datováno vpravo dole B. Mareček 1910, olej/plátno fixované na kartonu, 19,5 x 22 cm, sklo, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |